Pellegriniho generátor floskúl a klamstiev

Autor: Martin Sukupčák | 9.12.2019 o 12:19 | (upravené 19.8.2020 o 23:49) Karma článku: 10,08 | Prečítané:  9119x

Sme zárukou sociálneho štátu, zodpovedná zmena, padni komu padni, cítime podporu ľudí,  to nie SMER, ale jednotlivci pochybili, nech polícia slobodne koná, má voľnú ruku, hrozím sa z toho čo hovoria Počiatek s Trnkom.

Takéto floskule, klamstvá a frázy omieľajú dookola smeráci bez toho, aby sa čo i len začerveňali. Spoliehajú sa na tých voličov (chudobnejších duchom), ktorí im tento háčik na kapra spapkajú aj s navijákom. Pellegrini je stranícky aparátčik, ktorý nikdy neriadil ani tú najmenšiu firmu. Podľa jeho slov ale zvládnuť funkciu predsedu vlády dokáže ľavou zadnou, a to aj popri funkcii predsedu strany (keď sa Fico už  od stúpajúceho tlaku a nenávisti celkom zosype). Tento stranícky pracovník je ako reinkarnovaný krajský tajomník KSS. Plné ústa krásnej budúcnosti, starostlivosti o občana, spravodlivosti a naprávania chýb. Veď kto pracuje, ten aj robí chyby. Ďalšia floskula, len treba dodať, že čím väčší hlupák, k tomu ešte aj snaživý a vo vysokej funkcii, robí chýb podstatne viac a s ďaleko väčším dopadom na okolie. V tomto prípade s dopadom na občanov Slovenska.

Smerákov postihla náhla strata pamäti. Čo robil tento, akože premiér, posledných 18 rokov. Nuž sedel celý čas v parlamente, bral nadpriemerný plat a poslušne odhlasoval to, čo mu Fico nalinkoval. On o žiadnych zlodejinách Počiatka, Kaliňáka a Pašku (hoci bol jeho asistent) nemal ani tušenia. Nemáme sa vraj vracať do minulosti ale pozerať dopredu. Omyl, veľký omyl. Len sa vráťme a skladajme účty, kto čo pokašlal, nakradol, kto uniesol Vietnamca, kto rozkrádal Eurofondy a kto nevidel skorumpovanú políciu. Kto mlčky sledoval úplatkárske konanie sudcov a prokurátorov? Bez poznania minulosti neexistuje budúcnosť. Minister Kamenický je údajne zhrozený z toho, čo si na zázname hovoria Trnka s Počiatkom, ale zhrozený je až teraz. Ja som zhrozený z toho, že o tom údajne nevedel. Vrabce už roky čvirikajú ako SMER-áci rozkrádajú štát, len pán bývalý poslanec o tom nič nevedel. Nuž dostatočný dôvod, že nemá sedieť na stoličke ministra. Buď bol slepý a lenivý, servilne poslušný, ale najskôr hlupák bez vlastného názoru. Dosť dôvodov na to aby sa pratal kade ľahšie.

Pellegrini je bohapustý táraj s cukrovou hubou a preto veľmi nebezpečný. Treba si dobre pozrieť prvú tridsiatku na kandidátke SMER-u a spätne sa pozrieť na to čo táto sebránka za posledných dvadsať rokov na čele s psychicky chorým a zlostným Ficom povyvádzala. Tam sa musíme vrátiť, dozadu a nie im dovoliť aby robili za minulosťou hrubú čiaru, tvárili sa, že my nič, veď Bašternák a Kočner sú už predsa v base. Nesmú dostať ďalšiu možnosť budovať  "sociálny štát a krásne zajtrajšky“ (ale len pre seba a pre nášho človeka). To je úloha pre slušných občanov, na ktorú musia myslieť pri budúcich voľbách.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?